Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR010)
LRP12DTDSR010
Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR010) Files Download
Lage ohm (metalen strip) chipweerstand - LRP -serie
LRP Series2512 ±0.5% 50 2W Series0.01Ω 4K/Reel
GrootteTolerantieTCR (ppm /℃)VermogenWeerstand (Ohm)Verpakking
2512±0.5%502W0.014K/Reel
Milieu Kenmerken
Item Requirement Test Method
Temperature Coefficient of
Resistance (T.C.R.)
As Spec. IEC60115-1 4.8
JIS-C-5201-1 4.8
-55°C~+125°C, 25°C is the reference temperature
Short Time Overload ±1.0% IEC60115-1 4.13
JIS-C-5201-1 4.13
5*rated power for 5 seconds
Insulation Resistance ³10G IEC60115-1 4.6
100V DC for 1 minute
Endurance ±1.0% IEC60115-1 4.25
70±2°C, rated power for 1000 hrs with 1.5 hrs “ON” and 0.5 hr “OFF”
Biased Humidity ±1.0% MIL-STD-202 Method 103
1000 hrs 85°C/85%RH 10% of operating power
Dry Heat ±1.0% IEC60115-1 4.23.2
at +170°C for 1000 hrs
Bending Strength ±1.0% JIS-C-5201-1 4.33
IEC-60115-1 4.33
Bending width 2mm once for 5 seconds
Solderability 95% min. coverage JIS-C-5201-1 4.17
IEC-60115-1 4.17
245±5°C for 3 seconds
Resistance to Soldering Heat ±0.5% JIS-C-5201-1 4.18
260±5°C for 10 seconds
Rapid Change of Temperature ±1.0% JIS-C-5201-1 4.19
-55°C to +155°C, 5 cycles
Low Temperature Storage ±1.0% IEC60115-1 4.23.4
at -55°C for 2 hrs
RCWV(Rated Continuous Working Voltage)= √(P*R) or Max. Operating Voltage whichever is lower.
☑ Storage Temperature: 15~28°C; Humidity < 80%RH
Soldeerconditie
(Reflow soldering only)
IR Reflow Soldering
(1) Time of IR reflow soldering at maximum temperature point 260°C:10s
Verpakking
Packing Quantity & Reel Specifications
LRP06 8~20 Paper 5K 8mm 7 inch 178.5±1.5 60+1/-0 13.0±0.2 9.0±0.5 12.5±0.5
LRP 12 4~100 Embossed 4K 12mm 7 inch 178.5±1.5 60±1.0 13.0±0.5 13.0±1.0 15.5±0.5
LRP12 3 Embossed 2K 12mm 7 inch 178.5±1.5 60±1.0 13.0±0.5 13.0±1.0 15.5±0.5
Embossed Plastic Tape Specifications
Emboss Plastic Tape Specifications
Type A (mm) B (mm) W (mm) E (mm) F (mm) P0 (mm) P1 (mm) P2 (mm) ΦD0 (mm) T (mm)
LRP12(3mΩ) 3.50±0.10 6.70±0.10 12.0±0.30 1.75±0.10 5.5±0.05 4.00±0.10 4.00±0.10 2.00±0.05 1.50+0.1, -0 1.45±0.20
Paper Tape Specifications
Paper Tape Specifications
Code
  • R010
Bestanden downloaden
  • Datasheet
    Datasheet
Beste verkoop
Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR010) Fabrikant - Viking
Gevestigd in Taiwan, Viking Tech Corporation is een van de belangrijkste Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR010) fabrikanten sinds 1997.En hun producten worden gebruikt in de automotive en elektronische apparaten, met een fabricagetolerantie tot 0,01% en TCR tot 2 ppm in een breed scala aan verpakkingsformaten.