Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR039)
LRP12DTDSR039
Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR039) Files Download
Lage ohm (metalen strip) chipweerstand - LRP -serie
LRP Series2512 ±0.5% 50 2W Series0.039Ω 4K/Reel
GrootteTolerantieTCR (ppm /℃)VermogenWeerstand (Ohm)Verpakking
2512±0.5%502W0.0394K/Reel
JIS-C-5201-1 4.8
-55°C~+125°C, 25°C is the reference temperature
Short Time Overload ±1.0% IEC60115-1 4.13
100V DC for 1 minute
Endurance ±1.0% IEC60115-1 4.25
70±2°C, rated power for 1000 hrs with 1.5 hrs “ON” and 0.5 hr “OFF”
Biased Humidity ±1.0% MIL-STD-202 Method 103
1000 hrs 85°C/85%RH 10% of operating power
Dry Heat ±1.0% IEC60115-1 4.23.2
at +170°C for 1000 hrs
Bending Strength ±1.0% JIS-C-5201-1 4.33
IEC-60115-1 4.33
Bending width 2mm once for 5 seconds
Solderability 95% min. coverage JIS-C-5201-1 4.17
IEC-60115-1 4.17
245±5°C for 3 seconds
Resistance to Soldering Heat ±0.5% JIS-C-5201-1 4.18
260±5°C for 10 seconds
Rapid Change of Temperature ±1.0% JIS-C-5201-1 4.19
-55°C to +155°C, 5 cycles
Low Temperature Storage ±1.0% IEC60115-1 4.23.4
at -55°C for 2 hrs
RCWV(Rated Continuous Working Voltage)= √(P*R) or Max. Operating Voltage whichever is lower.
☑ Storage Temperature: 15~28°C; Humidity < 80%RH
IR Reflow Soldering
(1) Time of IR reflow soldering at maximum temperature point 260°C:10s
LRP06 8~20 Paper 5K 8mm 7 inch 178.5±1.5 60+1/-0 13.0±0.2 9.0±0.5 12.5±0.5
LRP 12 4~100 Embossed 4K 12mm 7 inch 178.5±1.5 60±1.0 13.0±0.5 13.0±1.0 15.5±0.5
LRP12 3 Embossed 2K 12mm 7 inch 178.5±1.5 60±1.0 13.0±0.5 13.0±1.0 15.5±0.5
LRP12(3mΩ) 3.50±0.10 6.70±0.10 12.0±0.30 1.75±0.10 5.5±0.05 4.00±0.10 4.00±0.10 2.00±0.05 1.50+0.1, -0 1.45±0.20
Code
  • R039
Beste verkoop
Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR039) Fabrikant - Viking
Gevestigd in Taiwan, Viking Tech Corporation is een van de belangrijkste Lage Ohm (Metaalstrip) Chipweerstand (LRP Serie LRP12DTDSR039) fabrikanten sinds 1997.En hun producten worden gebruikt in de automotive en elektronische apparaten, met een fabricagetolerantie tot 0,01% en TCR tot 2 ppm in een breed scala aan verpakkingsformaten.