Groene Anti-Sulfureuze Dikke Film Chip Weerstand (ASG Serie ASG02FTE0100) (Chip)
ASG02FTE0100
Groene Anti-Sulfureuze Dikke Film Chip Weerstand (ASG Serie ASG02FTE0100) (Chip) Files Download
Groene anti-zwavel-chipweerstand met dikke film - (ASG-serie) (chip)
ASG Series0402 ±1% 100 1/16W Series10Ω 10K/Reel
GrootteTolerantieTCR (ppm /℃)VermogenWeerstand (Ohm)Verpakking
0402±1%1001/16W1010K/Reel
Soldeerconditie
Markering
No Marking for 0402
Jumper for all: Letter “0”
1% for 0805/1206/1210/2010/2512: 4 digits marking
Example:
Resistance 5.6Ω 97.6Ω 100Ω 2.2KΩ 10KΩ 49.9KΩ 100KΩ
Marking 5R60 97R6 1000 2201 1002 4992 1003
5% for 0603/0805/1206/1210/2010/2512: 3 digits marking in E24
Example: 101=100Ω 102=1KΩ (1st and 2nd are E24 code and 3rd code is multiplier)
E24
code
Code
  • 0100
Bestanden downloaden
  • Datasheet
    Datasheet
    Groene Anti-Sulfureerde Dikke Film Chip Weerstand - ASG Serie
Beste verkoop
Groene Anti-Sulfureuze Dikke Film Chip Weerstand (ASG Serie ASG02FTE0100) (Chip) Fabrikant - Viking
Gevestigd in Taiwan, Viking Tech Corporation is een van de belangrijkste Groene Anti-Sulfureuze Dikke Film Chip Weerstand (ASG Serie ASG02FTE0100) (Chip) fabrikanten sinds 1997.En hun producten worden gebruikt in de automotive en elektronische apparaten, met een fabricagetolerantie tot 0,01% en TCR tot 2 ppm in een breed scala aan verpakkingsformaten.