Automotive Grade Groene Anti-Sulfurated Chip Weerstand (ASG..A Serie ASG02FTE0100A)
ASG02FTE0100A
Automotive Grade Groene Anti-Sulfurated Chip Weerstand (ASG..A Serie ASG02FTE0100A) Files Download
Automotive Grade Groene Anti-Sulfureerde Chip Weerstand - ASG..A Serie
ASG..A Series0402 ±1% 100 1/16W Series10Ω 10K/Reel
GrootteTolerantieTCR (ppm /℃)VermogenWeerstand (Ohm)Verpakking
0402±1%1001/16W1010K/Reel
No Marking for 0402
Jumper for all: Letter “0”
1% for 0805/1206/1210/2010/2512: 4 digits marking
Example:
Resistance 100Ω 2.2KΩ 10KΩ 49.9KΩ 100KΩ
Marking 1000 2201 1002 4992 1003
5% for 0603/0805/1206/1210/2010/2512: 3 digits marking in E24
Example: 101=100Ω 102=1KΩ (1st and 2nd are E24 code and 3rd code is multiplier)
Code
  • 0100
    Datasheet
Beste verkoop
Gevestigd in Taiwan, Viking Tech Corporation is een van de belangrijkste Automotive Grade Groene Anti-Sulfurated Chip Weerstand (ASG..A Serie ASG02FTE0100A) fabrikanten sinds 1997.En hun producten worden gebruikt in de automotive en elektronische apparaten, met een fabricagetolerantie tot 0,01% en TCR tot 2 ppm in een breed scala aan verpakkingsformaten.